Maturzyści na Salonie Maturzystów

Galeria

11 września 2018r. maturzyści technikum i liceum ogólnokształcącego naszej szkoły wraz z wychowawcami odwiedzili SALON MATURZYSTÓW na Politechnice Poznańskiej.

Celem SALONU MATURZYSTÓW w Poznaniu jest ułatwienie uczniom klas maturalnych wyboru uczelni wyższych i dodatkowych przedmiotów na maturze 2019. Kandydaci na studia mogli wziąć udział w spotkaniach na temat matury organizowanych przez ekspertów OKE w Poznaniu oraz poznali ofertę publicznych i niepublicznych szkół wyższych. SALON nie przypadkiem odbywa się we wrześniu – do końca miesiąca uczniowie klas maturalnych muszą złożyć deklaracje maturalne. Poznanie wymagań rekrutacyjnych uczelni bardzo im w tym pomoże. Poza tym mobilizuje do tego, aby rozpocząć przygotowania do matury.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd