Z rodzicami o dopalaczach i cyberprzemocy

Galeria

25 września 2018 r. odbyły się spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych. Zebranych przywitał dyrektor szkoły, pan Witold Bierła. Wyraził nadzieję, że pierwszoklasiści szybko zaaklimatyzują się w nowej szkole i będą odnosili sukcesy. Zachęcił też zebranych, aby włączali się w organizację szkolnego życia.

Starsza aspirant Agnieszka Zaworska wygłosiła prelekcję na temat zagrożeń wynikających z zażywania narkotyków i dopalaczy, natomiast pedagog szkolny, Jacek Adamczak omówił problematykę cyberprzemocy oraz bezpiecznego korzystania z sieci internetowej. Rodzice zostali zapewnieni, że w każdej trudnej sytuacji mogą korzystać z pomocy pracujących w szkole psychologa, pedagoga oraz pielęgniarki szkolnej.

Po ogólnym spotkaniu z rodzicami uczniów spotkali się wychowawcy.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!