Nasi uczniowie w DMG MORI w Pleszewie

GaleriaUczniowie z I i II klasy branżowej szkoły I stopnia kształcący się w zawodzie operator obrabiarek skrawających oraz z I i II klasy technikum mechanicznego odwiedzili najnowocześniejszy zakład produkujący obrabiarki sterowane numerycznie mieszczący się w Pleszewie – DMG MORI.

W firmie trwał tydzień otwartych drzwi połączony z Grand Openingiem, czyli otwarciem kolejnej hali produkcyjnej. Uczniowie mogli zobaczyć najnowocześniejsze obrabiarki CNC, a także prześledzić linię produkcyjną tychże obrabiarek. Zarówno uczniowie, jak i opiekunowie wyjazdu byli pod ogromnym wrażeniem postępu technologicznego, kultury pracy i znakomitej organizacji produkcji, jakie zastaliśmy w międzynarodowym przedsiębiorstwie w Pleszewie.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!