Z wizytą u rodziny Addamsów

GaleriaW październiku 78 uczniów naszej odwiedziło Teatr Muzyczny w Poznaniu, gdzie mieli ogromną przyjemność obejrzeć musical „„Rodzina Addamsów” z muzyką Andrew Lippy oraz librettem Marshalla Brickmana i Ricka Ellice. Przedstawienie wyreżyserował Jacek Mikołajczyk, który jest też zarazem autorem polskiego przekładu.

W naszej grupie nie było osoby, która nie znałaby Gomeza, Morticii, Wednesday, Pugsleya czy wujka Fostera, zatem historia miłości Lucasa i Wednesday nas nie zaskoczyła. Ale sam spektakl wywarł na nas ogromne wrażenie. Doskonała gra aktorska, mroczna scenografia i charakteryzacja, znakomita muzyka, wzruszające piosenki, zabawne dialogi, pełna ekspresji choreografia, to wszystko sprawiło, że widzowie zgotowali owację na stojąco.

Po spektaklu wzięliśmy udział w spotkaniu z aktorami, podczas którego poznaliśmy tajniki pracy aktorskiej oraz etapy pracy nad musicalem.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd