Dar od STEEL RBB

Galeria30 października 2018 roku nastąpiło uroczyste nieodpłatne przekazanie przez firmę STEEL RBB Sp. z o.o. Sp.k. obrabiarki sterowanej numerycznie ZSP nr 2 w Jarocinie w ramach współpracy między jarocińską firmą a naszą szkołą. W wydarzeniu wzięli udział pan Tomasz Ławniczak - Poseł na sejm RP, pan wicestarosta Mirosław Drzazga, pan Maciej Frąckowiak - dyrektor Zakładu, pan Paweł Szymczak – kierownik wydziału obróbki skrawaniem, pan Witold Bierła – dyrektor szkoły oraz pan Adam Cyfert – kierownik kształcenia praktycznego, pan Andrzej Juszczak – nauczyciel zajęć praktycznych.

Słowa podziękowania właścicielom STEEL RBB państwu Włodzimierzowi i Marii Borusiakom oraz Joannie Borusiak Lewińskiej na ręce pana Macieja Frąckowiaka złożyli pan wicestarosta Mirosław Drzazga oraz dyrektor Witold Bierła.

Pan dyrektor Witold Bierła w swoim wystąpieniu podkreślił, że przekazana obrabiarka przyczyni się do podniesienia jakości nauczania w technikum mechanicznym. Uczniowie będą uczyć się programowania obrabiarek sterowanych numerycznie, wprowadzania danych do maszyny oraz wykonywania elementów wg przygotowanych wcześniej rysunków. Maszyna przekazana nam nieodpłatnie przez STEEL RBB unowocześniła pracownię mechaniczną w naszej szkole – powiedział Witold Bierła – Uczniowie mają szansę nabyć umiejętności pożądane przez pracodawców na naszym rynku pracy.

Our website is protected by DMC Firewall!