Wkręcili się w pomaganie

GaleriaZbiórki nakrętek w ramach akcji RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI wpisały się w tradycję naszej szkoły. Uczennice klasy I LR - Zuzanna Jakubowska, Wiktoria Parużyńska, Natalia Łapczyńska i Aleksandra Nawrot wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!

To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy.

APELUJEMY O DALSZĄ POMOC!

Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!