Turniej sportowy "STO NA STO-LECIE"

GaleriaW naszej szkole rozpoczął się "TYDZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ" Przez siedem dni uczniowie, nauczyciele oraz rodzice będą brali udział w konkursach, prelekcjach, spotkaniach tematycznie związanych z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

5 listopada 2018 r. obył się turniej sportowy "STO NA STO-LECIE", w którym uczestniczyło 100 osób - przedstawicieli uczniów, nauczycieli i rodziców. Każdy zawodnik musiał wykonać: 10 rzutów piłki do kosza, 10 strzałów do bramki, 10 skoków na skakance oraz 10 zagrywek. W sumie w każdej konkurencji wykonano 100 ćwiczeń dla uczczenia 100 – lecia niepodległości.

Zwycięzcą był każdy, kto zdecydował się na wzięciu udziału w zawodach. Dla wszystkich uczestników turnieju organizatorzy przygotowali rogale.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!