Prelekcja o bohaterach powstania wielkopolskiego

Galeria7 listopada 2018, trzeciego dnia obchodów „TYGODNIA DLA NIEPODLEGŁEJ” w naszej szkole uczniowie klas: I LOP, III TM, II B, II THM wzięli udział w wykładzie pana Tomasza Cieślaka - przedstawiciela Oddziału IPN w Poznaniu. Swoje wystąpienie prelegent poświęcił lokalnym patriotom, bohaterom powstania wielkopolskiego na ziemi jarocińskiego.

Na spotkaniu było miło było nam gościć również przewodniczącego Rady Rodziców pana Sławomira Adamczaka, panią aspirant Agnieszkę Zaworską - rzecznika prasowego KPP w Jarocinie oraz członkinie Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pasjonujące się historią Jarocina. Niezwykle ciekawa prelekcja pozwoliła słuchaczom poszerzyć wiedzę na temat bohaterów naszego regionu.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd