Prelekcja o bohaterach powstania wielkopolskiego

Galeria7 listopada 2018, trzeciego dnia obchodów „TYGODNIA DLA NIEPODLEGŁEJ” w naszej szkole uczniowie klas: I LOP, III TM, II B, II THM wzięli udział w wykładzie pana Tomasza Cieślaka - przedstawiciela Oddziału IPN w Poznaniu. Swoje wystąpienie prelegent poświęcił lokalnym patriotom, bohaterom powstania wielkopolskiego na ziemi jarocińskiego.

Na spotkaniu było miło było nam gościć również przewodniczącego Rady Rodziców pana Sławomira Adamczaka, panią aspirant Agnieszkę Zaworską - rzecznika prasowego KPP w Jarocinie oraz członkinie Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pasjonujące się historią Jarocina. Niezwykle ciekawa prelekcja pozwoliła słuchaczom poszerzyć wiedzę na temat bohaterów naszego regionu.

Our website is protected by DMC Firewall!