Stypendyści Fundacji Ogród Marzeń

Galeria W piątkowy wieczór w siedzibie Fundacji "Ogród Marzeń" odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów "Kuźnia Młodych Talentów". Celem projektu jest wsparcie utalentowanych uczniów, którzy nie tylko mają bardzo dobre wyniki w nauce, ale także posiadają pasję - śpiewają, grają, rysują, uprawiają sport. Tym razem wśród wyróżnionych znalazło się siedmiu uczniów naszej szkoły, którzy oprócz stypendium otrzymali od Stowarzyszenia XXI Jarocin specjalną kartę, dzięki której będą mogli uczestniczyć bezpłatnie w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez stowarzyszenie.

Stypendystami Fundacji „Ogród Marzeń” są: Maciej Bachorski z klasy II THM, Julia Bierła i Dominika Hyża z klasy I LR, Dominik Paterczyk, Marta Ignasiak i Szymon Krawiec z klasy I THM oraz Patrycjusz Michor z klasy I LP.
Maciej Bachorski - II TM
Bardzo się cieszę z otrzymanej nagrody, którym jest stypendium uzyskane za osiągnięcia muzyczno - wokalne. Jestem szczęśliwy, że to ja z pośród wielu, utalentowanych osób zostałem wybrany przez komisję. Otrzymane pieniądze, postaram się spożytkować jak najlepiej w kierunku muzycznym jak i wokalnym. Włączę się również w akcje charytatywne prowadzone przez Fundację "Ogród Marzeń", do udziału w nich postaram się także zachęcić koleżanki i kolegów nie tylko ze szkoły.
Szymon Krawiec - I THM
Jestem bardzo dumny z tego, że otrzymałem stypendium. To motywuje mnie do dalszej pracy. Stypendium otrzymałem za osiągnięcia w dziedzinie filatelistyki, dlatego też pieniądze chciałbym przeznaczyć na rozbudowę kolekcji. Moja kolekcja jest prezentowana na wystawach krajowych i zagranicznych.
Marta Ignasiak - I THM
Otrzymałam stypendium za talent artystyczny, uwielbiam malować i pomimo tego, że nie zawsze wygrywam w różnych konkursach plastycznych, będę walczyła o rozwój mojego talentu. Jako stypendystka czuję się bardziej zmotywowana do działania, od razu chce się wziąć ołówek czy też farby i zacząć malować. Stypendium pozwoli mi na zakup niezbędnych akcesoriów malarskich oraz niezbędnej literatury. Może uda mi się coś odłożyć na studia artystyczne. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję moim rodzicom za to, że pomagali mi w pielęgnowaniu mojego talentu i wspierali mnie, ale i także dziękuję mojej nowej szkole! :)
Julia Bierła - I LR
Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam otrzymać stypendium i będę starała się, by jak najlepiej je wykorzystać. Stypendium otrzymałam za zainteresowania muzyczne (śpiew, grę na: gitarze, ukulele oraz skrzypcach). Otrzymywane co miesiąc pieniądze przeznaczę na lekcje gry na skrzypcach oraz śpiewu w Społecznym Ognisku Muzycznym w Jarocinie lub na zakup instrumentów. W ramach współpracy z Fundacją będę uczestniczyła w akcjach organicznych przez Fundację Ogród Marzeń.
Dominik Paterczyk - I THM
Jestem bardzo zadowolony i dumny z siebie, że udało mi się uzyskać to stypendium i będę robił wszystko, aby na przyszły rok szkolny udowodnić, że można i warto mi zaufać, wspomagając mnie finansowo. Stypendium otrzymałem za talent aktorski i wyniki sportowe. Część otrzymywanych środków mam zamiar przeznaczać na zajęcia taekwondo, które poprawią wydolność mojego organizmu, sprawność fizyczną oraz poprawią koncentrację. Wierzę, że to wszystko będzie miało wpływ na dalsze sukcesy sportowe jak i aktorskie i naukę w szkole. Resztę pieniędzy zamierzam odkładać, a następnie przeznaczać na akcje charytatywne takie jak WOŚP czy Akcja Wesołych Ogrodników.
Dominika Hyża – I LR
Jestem bardzo zadowolona z otrzymania stypendium. Mam nadzieję, że moja pasja będzie się rozwijać, a z roku na rok będę osiągać coraz lepsze wyniki w sporcie. Stypendium otrzymałam za osiągnięcia sportowe w piłce nożnej. Część otrzymanych środków będę przeznaczać na transport na treningi oraz mecze. Mniejszą część będę przeznaczać na zabiegi fizjoterapii, aby nie nabawić się kontuzji i nie przerwać mojej zawodowej kariery piłkarskiej. Coraz bardziej chce się włączać w akcji Fundacji Ogród Marzeń oraz WOŚP.
Patrycjusz Michor - I LP
Bardzo się cieszę z otrzymanego przeze mnie stypendium. Mam nadzieję, że i w przyszłym roku komisja przyznająca stypendia spojrzy na mój talent przychylnym okiem. Na moim koncie już zaczęły pojawiać się nowe osiągnięcia. Stypendium otrzymałem za wyniki sportowe. Środki ze stypendium przeznaczę w większości na sprzęt sportowy i rozwijanie swojego talentu, żebym był jeszcze lepszy niż jestem. Jeśli jeszcze bardziej rozwinę swój talent, to zostanę zauważony uda mi się osiągnąć coś więcej. Będę się starał, żeby wszystko się udało.

Our website is protected by DMC Firewall!