Zmagania językowe w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier

Galeria 19 uczniów naszej szkoły podjęło wyzwanie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier, który odbył się 28 listopada 2018 roku.

Uczniowie na starcie otrzymali pulę 112 punktów. Do rozwiązania było 28 zadań testowych, w których każda z czterech odpowiedzi mogła być prawdziwa lub fałszywa. Za każdą poprawną odpowiedź plus 1 punkt, a za błędną minus 1 punkt. Brak odpowiedzi to zachowany punkt wyjściowy.

Udział w konkursie sfinansowała Rada Rodziców przy naszym Zespole Szkół.

Konkurs jest instrumentem motywującym uczniów do rozwijania sprawności językowych oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Pozwala również diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty językowe.

Wyniki konkursu będą dostępne 6 tygodni po konkursie.

Natalia Danielczyk

Our website is protected by DMC Firewall!