Pobiegli dla Niepodległej

Galeria9 listopada 2018 r. z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Nieodległości obył się VIII Bieg Niepodległościowy organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu Polski, grupa biegaczy tradycyjnie wystartowała z jarocińskiego rynku. Pod pomnikiem Gen. Taczaka w Mieszkowie czekał na wszystkich uczestników pakiet żywieniowy, gorąca herbata i ciasto. Dodatkowo każdy z biegaczy otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Delegacje poszczególnych grup złożyły pamiątkowe znicze pod pomnikiem Stanisława Taczaka, pierwszego dowódcy Powstania Wielkopolskiego.

Skład reprezentacji ZSP 2 Jarocin: Daria Mrówczyńska II LR, Jan Hoffmann II LR, Ania Roszak II LR, Wiktoria Sobczyk II LR, Wiktoria Pawłowska II LR, Julia Humpa II LR, Hubert Marciniak II TM, Katarzyna Wojtkowiak III TF, pani Marzena Lisiak oraz pani Danuta Twardy.

Our website is protected by DMC Firewall!