Jam jest Polska, Ojczyzna Twoja

GaleriaW naszej szkole zakończyły się obchody "TYGODNIA DLA NIEPODLEGŁEJ". Finałowym wydarzeniem była akademia z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości, w której uczniowie uczestniczyli 14 oraz 29 listopada.

Słowami wprowadzającymi w atmosferę zadumy nad losami Polski i Jej drogą do odzyskania niepodległości był "DEKALOG POLAKA" autorstwa Zofii Kossak – Szczuckiej: "Jam jest Polska, Ojczyzna Twoja". Po krótkiej nocie historycznej, młodzi artyści odmówili "Modlitwę za Polskę" Heleny Bocheńskiej. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali "Kocham Cię Polsko". Przedstawienie było wspaniałą lekcją historii i patriotyzmu.

Uroczystość przygotowali: Natalia Nawrocka, Sandra Pantofel, Jakub Kozupa, Dominik Paterczyk. Oprawa muzyczno –wokalną zapewnili: Liliana Mazur, Bartosz Hołubowski, Maciej Bachorski, Kacper Jaśniak, Julia Adamczak, a o obsługę techniczną zadbali: Sebastian Rychter, Jakub Marcinkowski, Bartosz Kolasiński.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd