POŁOWINKI 2018

GaleriaDnia 30 listopada 20018 roku uczniowie klas drugich liceum i trzecich technikum oraz drugich szkoły branżowej w ZSP nr 2 tanecznym krokiem zakończyli pierwszą i rozpoczęli drugą połowę swej edukacji w naszej szkole.

Tradycyjne połowinki klas drugich liceum ogólnokształcącego: z przysposobieniem policyjno-prawnym, wojskowym i ratowniczym, trzecich technikum: usług fryzjerskich, pojazdów samochodowych oraz mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym i elektrycznego oraz klas drugich szkoły branżowej odbyły się w Restauracji „Impresja” w Bachorzewie.

Imprezę połowinkową zainaugurował Dyrektor Szkoły pan Witold Bierła, życząc wszystkim sukcesów i powodzenia w dalszej nauce oraz udanej zabawy. Swoją obecnością zaszczycili na również pani wicedyrektor Dorota Gromada oraz kierownik szkolenia praktycznego pan Adam Cyfert.

Podczas połowinek opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: panie Izabela Wojtkowiak, Danuta Twardy, Iwona Dropik, Ilona Suliga, Agnieszka Urbaniak, panowie Maciej Andrzejak i Jakub Genstwa.

Przy najnowszych hitach i przebojach sprzed lat przygotowanych przez DJkę Roksi (absolwentkę naszej szkoły) młodzież bawiła się wyśmienicie, a zabawa zakończyła się po północy.

Our website is protected by DMC Firewall!