Mikołajki w Fundacji „Ogród Marzeń”

Galeria7 grudnia 2018r. w bajkowy piątkowy wieczór w Fundacji „Ogród Marzeń” wszyscy oczekiwali na św. Mikołaja. Wielką uroczystość rozpoczął występ naszego stypendysty Macieja Bachorskiego, po którym oficjalnie powitała wszystkich prezes fundacji Beata Frąckowiak - Piotrowicz. Aby klimat całej zabawy był świąteczny potrzebna była pomoc wolontariuszy. Fantastycznie w tej roli spisali się nasi uczniowie, a jednocześnie stypendyści: Julka Bierła, Marta Ignasiak, Dominika Hyża, Dominik Paterski, Szymon Krawiec i Patrycjusz Michor. W trakcie przedstawienia nagle na scenie pojawiło się kilku świętych Mikołajów, którzy przynieśli prezenty dla wszystkich dzieci. Panowała świąteczna, radosna atmosfera, podczas której śpiewaliśmy kolędy i robiliśmy wspólne zdjęcia. Zabawie nie było końca, przyszedł i czas na dyskotekę. W rytmie popularnych piosenek wszyscy śpiewali i tańczyli w świątecznie przystrojonej sali.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd