Szkolenie MAHLE

Galeria27 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wzięło udział w szkoleniu prowadzonym przez panów Macieja Hadrysia i Michała Wienconka - przedstawicieli firmy MAHLE Polska Sp. z o.o..

Firma MAHLE znajdująca się w Krotoszynie, zajmuje się produkcją części samochodowych m.in.: tulei cylindrowych dla samochodów ciężarowych i osobowych, tłoków silnikowych, prowadnic zaworowych, zaworów. W trakcie szkolenia uczniowie, uczący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych mieli możliwość zapoznać się z podstawową działalnością firmy MAHLE oraz:
• budową i eksploatacją części silnikowych oraz filtrów,
• produktami firmy: turbosprężarkami, przepływomierzami powietrza.

Najważniejszym punktem szkolenia była część praktyczna, która polegała na demontażu uszkodzonych turbosprężarek oraz określeniu skutków i przyczyn powstania uszkodzeń.

Każdy z uczestników spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Spotkanie z przedstawicielami firmy MAHLE, jako przyszłym potencjalnym pracodawcą naszych uczniów, przygotował pan Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!