Szkolny Turniej Strzelecki

Galeria W Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbył się finał II Szkolnego Turnieju Strzeleckiego. Uczniowie mieli możliwość rywalizowania na nowej, w pełni zautomatyzowanej strzelnicy jarocińskiego komisariatu. Najlepszych 17 „strzelców wyborowych” naszej szkoły sprawdziło swoje umiejętności w obecności policjantów, łącząc współzawodnictwo z dobrą zabawą. Każdy z uczestników oddał po 4 strzały konkursowe z odległości 10 metrów przy użyciu popularnej „wiatrówki”.

Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Kuberczak z klasy II LP zdobywając 29 punktów. Do wyłonienia pozostałych laureatów konieczna była dogrywka. Ostatecznie drugie miejsce wywalczył Klaudiusz Kuś z klasy II LW, wyprzedzając kolegę z klasy - Kacpra Woźniaka

Zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora ZSP nr 2 w Jarocinie, p. Witolda Bierły oraz podinspektora Marcina Pierzchalskiego nagrody w postaci dyplomów, bonów i pamiątkowych pucharów ufundowanych przez Radę Rodziców.

Our website is protected by DMC Firewall!