Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Beata Derezińska i Bartosz Grobelny z klasy I liceum ogólnokształcącego z przysposobieniem policyjno - prawnym oraz Karolina Glinkowska z klasy III ZSZ w zawodzie sprzedawca zakwalifikowali się do etapu regionalnego Olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych’’, który odbędzie się w 15 marca w Poznaniu.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Do etapu regionalnego dostało się 16 drużyn z Wielkopolski. Teraz przed naszymi uczniami gorący czas przygotowań do zmagań.

Życzymy im powodzenia.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd