Bezpieczne Walentynki

GaleriaPaństwowa Inspekcja Sanitarna województwa wielkopolskiego wraz ze szkolną służba zdrowia w ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS, prowadzi działalność Informacyjno - edukacyjną związaną z profilaktyką HIV/AIDS w środowisku młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

W naszej szkole w dniu 14 lutego na holu szkoły odbyła się akcja pt. "Bezpieczne Walentynki 2019". Punkt informacyjno - edukacyjny miał za zadanie przekazać jak najwięcej wiedzy na temat HIV/AIDS i rozdać materiały edukacyjne wydane przez Krajowe Centrum ds. AIDS. Przeprowadzony był konkurs sprawdzający wiedzę uczniów na temat HIV/AIDS. Za prawidłowe odpowiedzi można było otrzymać walentynkową kartkę lub czerwone samoprzylepne serduszka. Chętnych uczniów nie brakowało.

Lidia Szybiak

Our website is protected by DMC Firewall!