Certyfikaty ukończenia szkolenia pożarniczego

Galeria15 lutego 2019 r. w jarocińskiej komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się uroczystość wręczenia uczniom klasy IV TM technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym , certyfikatów ukończenia szkolenia pożarniczego.

W uroczystości uczestniczyli m. in. pani starosta Lidia Czechak oraz pani wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie, mł. bryg. Tomasz Krawczyk, a także były komendant powiatowy PSP w Jarocinie, brygadier Kazimierz Cieślak. Certyfikaty wręczali dyrektor ZSP nr 2 Witold Bierła oraz zastępca Wielkopolskiego Komendanta Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, młodszy brygadier Arkadiusz Przybył.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd