Finał regionalny konkursu wiedzy „Poznaj swoje prawa w pracy”

GaleriaSandra Kanafa i Julia Uniejewska uczennice klasy I technikum usług fryzjerskich reprezentowały naszą szkołę podczas finału regionalnego konkursu wiedzy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu, w dniu 19 lutego 2019 rok.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Nagrody laureatom wręczyła Stanisława Ziółkowska, okręgowy inspektor pracy w Poznaniu. Organizatorzy zwrócili uwagę na niezwykle wysoki i wyrównany poziom prezentowany przez uczestników. Niestety naszym uczennicom nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu, ale gratulujemy im wysokich wyników.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!