Szkolny konkurs wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim

Galeria W naszej szkole odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu wiedzy o naszym patronie Eugeniuszu Kwiatkowskim. Wzięli w nim udział reprezentanci następujących klas: I a – Wiktoria Krukowska I c - Patrycja Grzeskowiak I e – Piotr Marecki II a – Weronika Boruta I LP – Wiktoria Kaźmierczak I LR – Magdalena Walczak I LW – Mateusz Marciniak II LP – Natalia Nawrocka II LR – Zosia Wieczorek II LW – Śnieżek Kacper I TF – Julia Uniejewska I THM – Dominik Paterczyk I TSE – Jędrzejak Krzysztof II THM – Milena Wasielak III TF – Martyna Kluga III TM – Mikołaj Witczak.

Największą wiedzą wykazali się:
- Mateusz Marciniak z klasy I LW, który zajął I miejsce,
- Kacper Śnieżek – reprezentujący klasę III LW , zdobywca II miejsca,
- Wiktoria Kaźmierczak – uczennica klasy I LP, która uplasowała się na III miejscu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy wysokiej lokaty i bogatej wiedzy o naszym patronie.

Agnieszka Urbaniak

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd