Na własne życzenie spędzili noc w szkole

GaleriaW piątek, 22 lutego 2019 roku odbyła się zorganizowana przez Samorząd Szkolny – NOCKA HORRORÓW. Frekwencja uczniów była wysoka, co oznacza, że organizowane przez samorząd akcje cieszą się dużą popularnością.

Zaczęliśmy od mrożącego krew w żyłach horroru. W czasie przerwy wszyscy skorzystali z naszego poczęstunku oraz ciepłych i zimnych napojów. Późnym wieczorem, kiedy nastał już przyprawiający o dreszcze mrok, zaczęliśmy zabawę "Escape Room". Gra cieszyła się zainteresowaniem, a żaden z uczestników nie narzekał na nudy. Rankiem obudziliśmy się w zabawnych nastrojach przy bajce "Teletubisie". Największa niespodzianka czekała na nas w postaci przygotowanego smacznego śniadania.

Nikt z naszej nocki nie wyszedł w złym humorze. Jeszcze raz dziękujemy za tak chętny udział i dobrą zabawę.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!