Po raz kolejny zebrali nakrętki dla Fundacji Ogród Marzeń

W ramach AKCJI RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI uczennice klasy I LR - Julia Bierła, Zuzanna Jakubowska, Agnieszka Ludwiczak, Martyna Orszulak wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!! To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy. APELUJEMY O DALSZĄ POMOC! Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd