Prawa Konsumenta - wykład w ramach edukacji prawnej

GaleriaDzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Jarocinie z Fundacją Audytorium młodzież naszej szkoły mogła uczestniczyć w ciekawym wykładzie połączonym z elementami warsztatów prowadzonym przez Radcę Prawnego Panią Karolinę Bartkowiak-Dudzik.

Spotkanie dotyczyło praw przysługujących konsumentowi z tytułu umów kupna-sprzedaży m.in. z tytułu gwarancji, rękojmi oraz w przypadku umów zawieranych na odległość i przez Internet.

Taki projekt z zakresu edukacji prawnej przyczyni się do zwiększenia wiedzy na temat praw konsumentów, w szczególności dla uczniów w zawodzie sprzedawca będzie uzupełnieniem ich wiedzy potrzebnej do pracy z klientem. Ponadto informacje poparte przykładami z życia codziennego przyczynią się do zwiększenia świadomości prawnej naszych uczniów.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd