Mateusz Królak laureatem w Ogólnopolskim Konkursie „Mała Pętelka”

GaleriaW czwartek 7 marca, w Zespole Szkół Odzieżowych w Poznaniu, odbył się 25 finał Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Krawców i Projektantów "Mała Pętelka". Celem konkursu jest stwarzanie szans ludziom młodym, twórczym i ambitnym, chcącym wykazać się wyobraźnią i dobrym gustem.

W "Małej Pętelce" udział wzięło wiele szkół z całej Polski. Młodzi projektanci zaprezentowali fryzury awangardowe i użytkowe w dwóch tematach: „ Moda czasu wolności” i „ Street art – sztuka ulicy na wybiegu”. Do ścisłego finału przeszli tylko najlepsi, spośród których jury wyłoniło zwycięzców.

Wśród laureatów znalazł się uczeń z klasy III technikum usług fryzjerskich naszej szkoły Mateusz Królak. Zajął on 3 miejsce w kategorii fryzura użytkowa. Swój projekt przedstawił w trzyosobowej kolekcji.

Nasza szkoła otrzymała również wyróżnienie za promowanie młodych talentów.

Our website is protected by DMC Firewall!