Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Koszykówce Dziewcząt

GaleriaPo zwycięstwie w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT, nasza drużyna uzyskała awans do FINAŁU REJONU POZNAŃ TEREN WSCHÓD, który odbył się 11.03.2019r. na sali sportowej ZSP nr 2 w Jarocinie.

W turnieju wzięły udział 3 drużyny:
- Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie
- II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W wyniku rywalizacji nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

Skład drużyny: Mrówczyńska Daria, Waszak Kinga, Hyża Dominika, Jadczak Natalia, Piotrowska Natalia, Niżyńska Dominika, Jakubowska Wiktoria, Kasprzak Aleksandra, Lis Martyna, Nowak Daria, Orszulak Martyna, Walerowicz Karolina, Borowiecka Julia.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd