Zebrali nakrętki dla Ogrodu Marzeń

GaleriaJeszcze jeden transport nakrętek w tym roku szkolnym w ramach akcji RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. Uczniowie klasy I TSN – Radek Szymkowiak, Kacper Szewczyk, Maksym Gołębiak i Eryk Kościelny wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!

To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy. APELUJEMY O DALSZĄ POMOC OD WRZESNIA 2019r.

Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Our website is protected by DMC Firewall!