Turniej siatkówki o Puchar Przewodniczącego NSZZ Policji

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policji woj. wielkopolskiego Zarząd Terenowy w Jarocinie i Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie zapraszają na Turniej siatkówki o Puchar Przewodniczącego NSZZ Policji woj. wielkopolskiego.

CEL
Uczczenie 100. rocznicy powstania Policji Państwowej - propagowanie aktywnego wypoczynku - popularyzacja siatkówki - promowanie Stowarzyszenia Zakątek Weteranów, które opiekuję się emerytowanymi czworonożnymi funkcjonariuszami Policji.

TERMIN I MIEJSCE
Turniej zostanie rozegrany w dniu 14 września 2019 r (sobota) o godz. 9,00 w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie przy ul. Franciszkańskiej 2.

Turniej jest imprezą bezpłatną, która ma na celu uczczenie 100. rocznicy powołania Policji Państwowej i wsparcie Stowarzyszenia Zakątek Weteranów. Planowane jest także przeprowadzenie rejestracji potencjalnych dawców szpiku i honorowe oddawanie krwi.

Będzie też pokaz sprzętu Policji i innych służb mundurowych.

Stowarzyszenie „Zakątek Weteranów” zostało powołane do życia przez siedmiu członków założycieli czynnych i byłych funkcjonariuszy wielkopolskiej Policji. Mając na uwadze, że w służbach mundurowych obok funkcjonariuszy służbę pełnią też psy i konie, Stowarzyszenie „Zakątek Weteranów” wyszło z inicjatywą otwarcia schroniska – domu „Zakątka Weteranów” dla zwierząt kończących pracę w służbach mundurowych. To właśnie tu pod opieką przewodników psów, jeźdźców koni i wolontariuszy godnie przejdą w stan spoczynku. Właśnie w ten sposób członkowie Stowarzyszenia chcą podziękować czworonogom za bezinteresowne poświęcenie i oddaną służbę. W związku z powyższym, w trakcie turnieju będzie można wspomóc finansowo futerkowych mundurowych poprzez wrzucenie dowolnej kwoty do specjalnie ustawionej puszki przy rejestracji zespołów w dniu 14 września 2019 r. Chętni będą mogli tez przynieść karmę dla psów i w nagrodę pogłaskać psiaki, które specjalnie z Gierłatowa przyjadą kibicować uczestnikom turnieju. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym Turnieju z przesłaniem. Nie zawiedźmy tych cudownych stworzeń, oddanych nam bezgranicznie.

Koszty organizacji, prowadzenia turnieju oraz wyżywienia zawodników ponoszą organizatorzy. Koszty przejazdów, ubezpieczenia pokrywają zespoły we własnym zakresie.

UWAGA!!! Zespół, który wpłaci do puszki, na rzecz Zakątka Weteranów, najwyższą kwotę otrzyma specjalny puchar ufundowany przez Stowarzyszenie "Zakątek Weteranów" w nagrodę za wsparcie czworonożnych, emerytowanych mundurowych.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Info: 605 192 962

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd