Ograniczenie funkcjonowania szkoły

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce funkcjonowanie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie będzie ograniczone do 7 czerwca 2020 r. W tym czasie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze będą się odbywały w formie kształcenia na odległość zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Witold Bierła
Dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie

 


Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (DZ. U. 15 maja 2020, poz. 871) informuję, że w okresie od 1 czerwca 2020 do 5 czerwca 2020 r. uczniowie klas I, II i III branżowej szkoły I stopnia i technikum oraz klas I i II liceum ogólnokształcącego będą mogli wziąć udział w konsultacjach z nauczycielami prowadzącymi poszczególne zajęcia edukacyjne.

W związku z tym proszę uczniów chcących wziąć udział w konsultacjach o skontaktowanie się z wychowawcą do 21 maja 2020 r.

Witold Bierła
Dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!