Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki! Pomóż potrzebującym!

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ SZLACHETNEJ PACZKI! POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM!

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA z Krakowa. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, w grudniu rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

W tym roku w naszej szkole organizujemy zbiórkę dla rodziny, której dwóch synów uczy się w naszej szkole. W ramach akcji zwracamy się z prośbą o przynoszenie środków czystości np. płyny, proszki, szampony…oraz żywności trwałej np. kasza, mąka, cukier…… Przyniesione artykuły prosimy wkładać do przygotowanego kartonu, który znajduje się w holu szkoły.

SZLACHETNA PACZKA w naszej szkole potrwa do 4 grudnia 2020r. Zbiórkę będą prowadzili Dominik Paterczyk wolontariusz Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z koordynatorem Hanną Wardeńską.

Pamiętajcie, że więcej radości daje obdarowywanie, niż otrzymywanie. Sami sprawdziliśmy. Wierzymy w Waszą hojność i w imieniu obdarowanych już teraz

DZIĘKUJEMY!!!

Our website is protected by DMC Firewall!