Ograniczenie funkcjonowania szkoły

Na podstawie decyzji MEN informuję, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w powiecie jarocińskim funkcjonowanie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie będzie ograniczone od 19 do 23 października 2020 r. W tym czasie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze będą się odbywały w formie kształcenia na odległość zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Uczniowie Technikum nr 2 w tym okresie uczestniczą w zajęciach praktycznych w formie stacjonarnej według stałego lub odrębnego planu (szczegóły w zakładce – zmiany planu).

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 uczestniczą w tym okresie w praktycznej nauce zawodu według dotychczasowego planu. Przypominam, że w okresie ograniczenia funkcjonowania szkoły obowiązują „Zasady kształcenia na odległość”.

Witold Bierła
Dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd