ŚWIĘTO WOLONTARIUSZY

5-go grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, czyli święto, które zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych 17 grudnia 1985 roku. W tym roku świętujemy troszkę skromniej, ale z wielkim zapałem do dalszych działań po powrocie do szkoły. Doceniamy Wasz trud i czas poświęcony innym.

Praca charytatywna jest cudownym darem, jaki można dać społeczeństwu. Tutaj obejrzycie specjalnie na tę okazję przygotowaną prezentację.

Z okazji naszego święta wolontariuszki - Karolina, Martyna, Weronika, Dominika i Patrycja napełniły serduszko pełnym workiem nakrętek.

Brakuje nam również spotkań w ramach pomocy podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń, ale cały czas o Was pamiętamy i z okazji naszego święta pragniemy Was wesprzeć prezentując niezwykłą kolekcję - polecamy zakupy, które dają moc. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność naszej fundacji.

Szczęściarzem jest ten, który otrzymuje od Ciebie taki prezent. Szczęściarzami są nasi podopieczni. Szczęściarzem jesteś TY, bo dobro wraca.

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ DOBRĄ ENERGIĘ I ZAPAŁ. DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd