Matematyczne poruszenie głów

16 grudnia 2020 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu Matematycznego „Rusz Głową” skierowany dla uczniów klas I oraz II Branżowej Szkoły I Stopnia. Tym razem ze względu na sytuację epidemiologiczną turniej odbył się online.

Celem matematycznych zmagań była popularyzacja matematyki (królowej nauk), poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności matematycznych przez uczniów Branżowej Szkoły, mobilizowanie ich do samodzielnej pracy, pobudzanie twórczego myślenia oraz wspieranie rozwoju młodzieży uzdolnionej matematycznie. Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte o różnym poziomie trudności.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Julia Bachorz (klasa 1 B)
II miejsce: Miłosz Szymczak (klasa 1 E)
III miejsce: Kaczmar Bartłomiej (klasa 1 B)

Nagrody, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie, zostaną wręczone po feriach przez pana Witolda Bierłę - dyrektora szkoły. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ,,Rusz głową” w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy: Danuta Twardy, Wiesława Przybylska, Anna Czajka

DMC Firewall is a Joomla Security extension!