Matematyczne poruszenie głów

16 grudnia 2020 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu Matematycznego „Rusz Głową” skierowany dla uczniów klas I oraz II Branżowej Szkoły I Stopnia. Tym razem ze względu na sytuację epidemiologiczną turniej odbył się online.

Celem matematycznych zmagań była popularyzacja matematyki (królowej nauk), poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności matematycznych przez uczniów Branżowej Szkoły, mobilizowanie ich do samodzielnej pracy, pobudzanie twórczego myślenia oraz wspieranie rozwoju młodzieży uzdolnionej matematycznie. Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte o różnym poziomie trudności.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Julia Bachorz (klasa 1 B)
II miejsce: Miłosz Szymczak (klasa 1 E)
III miejsce: Kaczmar Bartłomiej (klasa 1 B)

Nagrody, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie, zostaną wręczone po feriach przez pana Witolda Bierłę - dyrektora szkoły. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ,,Rusz głową” w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy: Danuta Twardy, Wiesława Przybylska, Anna Czajka

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!