„NAJWIĘKSZA ORKIESTRA ŚWIATA” po raz pierwszy w naszej szkole

Galeria„Człowiek jest dobry nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi...”
Jan Paweł II

Słoneczny mroźny niedzielny poranek 31 stycznia 2021r. - a w naszej szkole gorąca atmosfera 29 FINAŁU WOŚP - wszyscy wolontariusze wyruszyli w teren, cel był bardzo szczytny- zbiórka pieniędzy na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Tym razem było nas aż 88 chętnych do niesienia pomocy – WSPANIAŁYCH WOLONTARIUSZY. Podczas całej AKCJI można było wejść do szkoły na gorącą herbatkę, kawkę, serniczek, rogaliki i pyszną grochówkę, którą podawała mama naszych uczennic Pani Angelika Nowak. Pierwsze emocje zaczęły się kiedy to pierwsi wolontariusze zaczęli przynosić pełne puszki do naszego szkolnego SZTABU- rekordzistką okazała się uczennica Paulina Warkocka z klasy IV Technikum Hotelarstwa – zebrała kwotę – 2224,43zł – GRATULUJEMY!!!

Emocje rosły z godziny na godzinę, a doliczane kolejne kwoty ogromnie cieszyły- całość to 38562,54zł- efekt przerósł nasze najśmielsze marzenia. Oczywiście to wszystko dzięki Wam- wolontariuszom BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!!!

Podziękowania płyną również dla nauczycieli i pracowników szkoły, bez których pomocy nie byłoby takiego efektu- Benita Zwierzycka, Maciej Woźniczka, Anna Muszyńska, Hanna Pieniężna, Marlena Telega, Katarzyna Zdunek, Renata Ziółkowska, Jan Łowczowski, Agata Kucharska, Katarzyna Michalak, Anna Mikołajczak, Natalia Królak, Monika Tokarska, Danuta Twardy, Tobiasz Klaczyński, Aneta Chmielewska, Kamila Krzyżanowska, Monika Mankiewicz-Wieczorek, Anna Czajka, Małgorzata Dopierała-Gęstwa, Karolina Galewska, Jacek Adamczak, Elżbieta Barczak, Jacek Nowakowski, Bogdan Pośpieszny, Wojciech Krzyżanowski, Łukasz Moch.

Serdeczne podziękowania dla naszych SPONSORÓW:
- Bank Spółdzielczy w Jarocinie,
- Cukiernia ZPHU Zuzanna Barczak w Potarzycy,
- Restauracja „Astoria” w Jarocinie,
- Piekarnia-Cukiernia Stanisław Wosiński w Jarocinie,
- Zarząd Rejonowy PCK w Jarocinie.

DZIĘKUJEMY
Hanna Wardeńska i Wiesława Przybylska

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd