Sukces uczennicy Technikum Usług Fryzjerskich - Nicol Kaczmarek

GaleriaW środę 17.03 2021r. zostały ogłoszone wyniki konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa” o tematyce: „Afrykańskie rytmy”, organizowanego przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu. Nicol Kaczmarek z 3 TUF zdobyła 2 miejsce! Jest to ogromny sukces.

To pierwszy konkurs fryzjerski organizowany w formie zdalnej. Zadaniem uczestnika była stylizacja wybranej modelki, uwzględniając strój makijaż oraz fryzurę do narzuconego tematu. Swoje zmagania, należało nagrać w formie 45 minutowego filmu.

W konkursie brało udział 19 szkół - tym bardziej jesteśmy dumni z miejsca na podium Nicol.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!