Najdłuższa Akcja Wesołych Ogrodników

W naszej szkole AKCJA WESOŁYCH OGRODNIKÓW będzie przebiegała w dwóch etapach:
1. przez prawie miesiąc będziemy mogli wrzucać pieniążki do PUSZKI, która znajduje się w SEKRETARIACIE SZKOŁY
2. w dniach 23-25 kwietnia nasi WESELI OGRODNICY – WOLONTARIUSZE wyjdą w teren i będą zbierali na ulicach, pod sklepami, pod kościołami…..aby jak najmocniej wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci z FUNDACJI OGRÓD MARZEŃ

Szukamy jeszcze innych miejsc, w których można by umieścić PUSZKĘ – salony, sklepy….. AKCJĘ można wspomóc także poprzez udział w licytacjach na Facebooku FUNDACJI OGRÓD MARZEŃ oraz przekazać środki na konto bankowe: 76 8427 0009 0029 9055 2000 0001

Serdecznie ZAPRASZAMY do wsparcia tak szczytnego celu. DOBRO WRACA!!!!!!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!