Sukces naszych uczniów w Finale Wojewódzkim XXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego!

Galeria29 maja, reprezentacja naszej szkoły w składzie: Filip Krówka, Kacper Kościelniak oraz Patryk Adamski z klasy IIID wzięła udział w Finale Wojewódzkim XXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Kaliszu.

Uczestnicy zmierzyli się zarówno z wymagającym testem sprawdzającym wiedzę teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego i motoryzacji, jak i konkurencjami praktycznymi. W rywalizacji z najlepszymi drużynami z całej Wielkopolski nasi reprezentanci osiągnęli bardzo dobry wynik, zajmując 9 miejsce spośród 16 drużyn z całej Wielkopolski biorących udział w finale. Za zdobyte miejsce uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom, medale oraz cenne nagrody.

Jesteśmy dumni, że tak godnie reprezentowali naszą szkołę na arenie ogólnopolskiej.

Serdecznie gratulujemy Filipowi, Kacprowi i Patrykowi oraz dziękujemy za wspaniałą promocję naszej szkoły! Życzymy kolejnych sukcesów i realizacji motoryzacyjnych pasji!

Chcemy również podziękować p. Adrianowi Antkowiakowi za pomoc w przygotowaniu do jednej z konkurencji – Pierwsza Pomoc Przedmedyczna.

Opiekun drużyny: Tobiasz Klaczyński

  • 01_starostwo.png
  • 02_men.png
  • 03_ko.png
  • 04_cke.png
  • 05_oke.png
  • 06_energa.png
  • 07_gj.png
  • 08_pck.png
  • 09_16brl.png
  • 10_policja.png
  • 11_psp.png
  • 12_bank_spoldzielczy.png
  • 13_wsb.png
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd