Jarociński GLAN zmienił wygląd na wiosnę

Galeria

W słoneczne piątkowe popołudnie 13 kwietnia 2018r. wolontariusze z II klasy LICEUM z PRZYSPOSOBIENIEM WOJSKOWYM – Angelika Chojecka, Milena Jamborska, Dominika Staniewska i Jakub Laida wraz z koordynatorem KLUBU – Hanną Wardeńską postanowili udekorować jarocińskiego glana w wiosenne barwy.

Zmieniliśmy sznurówki z biało – czerwonych na zielone. Aby było bardziej radośnie i kolorowo zachęcamy wszystkich do przynoszenia i samodzielnego ozdabiania glana breloczkami, zawieszkami, wstążkami. Wspólnie włączymy się w zmianę GLANA – DZIĘKUJEMY!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd