X Turniej Klas Pierwszych

Galeria10 kwietnia odbyła się w naszej szkole X edycja Turnieju Klas Pierwszych, podczas której czteroosobowe drużyny reprezentujące klasy pierwsze, brały udział w różnych konkurencjach sprawdzających ich zdolności artystyczne, teatralne, muzyczne oraz taneczne.

Celem turnieju jest przede wszystkim odkrywanie talentów wśród uczniów, integracja klas pierwszych oraz przezwyciężanie własnych słabości, a organizatorami i pomysłodawcami Turnieju były panie Aneta Sobkowiak, Iwona Dropik oraz Renata Rożek.

W jury konkursu zasiedli m.in. pan Witold Bierła - dyrektor ZSP nr 2, pani Elżbieta Kaaz - wicedyrektor ZSP nr 2, pan Jacek Adamczak - pedagog szkolny, pani Paulina Haremska - pedagog szkolny oraz zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji Turnieju Klas Pierwszych – klasa 1LR.
I miejsce zdobyła klasa I LP w składzie: Marcel Radczuk, Tobiasz Chojnacki, Bartek Pera, Franciszek Przybył. Wychowawcą zwycięskiej klasy jest pani Karolina Galewska.
II miejsce wywalczyła klasa I LW reprezentowana przez: Adama Matuszewskiego, Wiktora Jabłońskiego, Filipa Rybczyńskiego, Igora Krysia.
III miejsce zdobyła klasa I LR w składzie: Jagoda Frąckowiak, Weronika Różewska, Zofia Filipiak, Basia Zaworska
Wyróżnienie otrzymały klasy: I TFE (Olga Matuszak, Amelia Sołtysiak, Sofia Shestopalova, Norbert Hałas) i I THM (Filip Wojtaszyk, Filip Kardasz, Brajan Mikołajewski, Szymon Nowak).

Wszystkim drużynom oraz ich wychowawcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.