Finał Konkursu „Pokaż swój talent”

Galeria 11 kwietnia 2024 roku w auli ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się finał szkolnego konkursu „Pokaż swój talent”. Uczniowie rywalizowali o trzy nagrody główne, dwa wyróżnienia oraz nagrodę publiczności.

Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: przewodniczący - pan Witold Bierła - Dyrektor ZSP nr 2 oraz członkowie: pan Władysław Staśkiewicz - nauczyciel historii, pan Wojciech Świejkowski - nauczyciel wychowania fizycznego pani Agnieszka Urbaniak - nauczycielka historii.

Klasyfikacja finałowa wyglądała następująco:
I miejsce i nagrodę publiczności otrzymała Wiktoria Żakowska z klasy II C,
II miejsce zdobyła Daryna Babenko z klasy I LR,
III miejsce zajęła Martyna Antczak z klasy III LR.
Wyróżnienia przyznano zespołowi „Werwa”, który tworzą Izabela Borowczyk i Weronika Różewska z klasy I LR oraz Adamowi Pawlikowi z klasy III TSN.

W organizację konkursu zaangażowali się Tomasz Marecki z klasy I LR, Kamil Szczygielski z klasy II TSN, Artur Szymczak z klasy I E oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego czuwający nad przebiegiem głosowania, mającego na celu wyłonić osobę, która otrzyma nagrodę publiczności.

Organizator konkursu Agnieszka Urbaniak