MINĘŁA STUDNIÓWKA…

W sobotę 14. stycznia 2012 roku odbyła się długo oczekiwana studniówka smile Dokładnie sto dni przed maturą – a właściwie 110 dni! – uczniowie bawili się wraz z nauczycielami na tradycyjnym balu. Po raz pierwszy nasza studniówka odbyła się w nowo wybudowanej sali gimnastycznej, która w ten dzień zmieniła się w elegancki lokal. U sufitu przywieszone były liliowe i białe balony, wzdłuż ścian rozstawione były stoły z eleganckimi liliowymi dekoracjami.

Na balu bawiło się 102 maturzystów z czterech klas: IV TH, IV TH/TM, IV TE oraz III LOW z osobami towarzyszącymi, i z wychowawcami - panią Małgorzatą Dopierałą-Gęstwą, panią Arletą Krygier-Rybczyńską, panem Kazimierzem Barłożykiem oraz panem Władysławem Staśkiewiczem. Część oficjalną poprowadzili absolwenci: Wioletta Kobusińska i Damian Przespolewski.

Studniówka nie mogła się zacząć bez tradycyjnego poloneza. Pierwszego poloneza zatańczyli uczniowie wraz z nauczycielami, a drugiego sami uczniowie, prezentując niezwykle wytworny i piękny taniec.

Bal trwał do samego rana; przygrywał zespół Tamer, który grał zarówno najnowsze hity, jak i stare, dobrze znane wszystkim przeboje. Uczniowie i goście bawili się szampańsko!

Oby maturzyści takim tanecznym krokiem zdali maturę, czego im życzymy smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd