Dyrektor W. Florczyk odszedł na emeryturę

Dyrektor Wojciech Florczyk odszedł na emeryturę

16 grudnia 2007 roku w związku z przejściem na emeryturę pracę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego zakończył jej wieloletni dyrektor, pan Wojciech Florczyk. Z naszą placówką był związany od roku 1977, kiedy to rozpoczął pracę jako nauczyciel przedmiotów zawodowych. Następnie przez wiele lat był odpowiedzialny za nadzór nad przebiegiem praktycznej nauki zawodu. Od roku 1989 pełnił funkcję wicedyrektora naszej szkoły, a rok później objął stanowisko dyrektora ówczesnego Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie, którą sprawował przez ostatnie 17 lat.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!