Studniówka 2008

W ubiegły piątek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie odbył się uroczysty bal studniówkowy „Dwójki”. Wzięło w nim udział 314 zaproszonych gości w tym dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy klas, komitet organizacyjny i kierownictwo szkoły.

Jak nakazuje tradycja studniówka rozpoczęła się staropolskim polonezem. Uczestniczyło w nim 46 par. Pierwszą część wraz z maturzystami zatańczyła dyrekcja, nauczyciele i kierownictwo szkoły, natomiast w drugiej błyszczeli tylko uczniowie. Odpowiedzialnym za przygotowanie wychowanków był p. Robert Węclewski, nauczyciel wychowania fizycznego.

Nie zabrakło również magicznych, czterolistnych koniczynek, które mają przynieść szczęście i pomyślność na egzaminie maturalnym. Zostały one przypięte uczniom przez wychowawców klas.

Czym byłby ten jedyny w życiu bal bez pamiątkowych zdjęć? Staną się one na pewno źródłem miłych wspomnień za kilka, a może i kilkanaście lat.

Studniówkę uświetnił swą obecnością były dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 p. Wojciech Florczyk, który na prośbę swego następcy, p. Witolda Bierły, zabrał głos. Warto wspomnieć, że prowadzącymi oficjalną część uroczystości byli zeszłoroczni absolwenci - Agnieszka Kirch oraz Marcin Kościelny.

Zespół „TAMER” zapewnił wszystkim gościom iście szampańską zabawę do białego rana, natomiast cateringiem zajęła się restauracja Rosana.

Tegoroczni maturzyści ZSP nr 2 nie zapomnieli także o podziękowaniach dla dyrekcji oraz nauczycieli za wspólnie spędzone lata w murach szkoły, jak i dla rodziców - za pomoc w zorganizowaniu zabawy, ale również wsparcie i dobre rady, na które zawsze mogli liczyć.

Jako młodsza koleżanka chciałabym życzyć Wam, Starsi Koledzy, którzy lada dzień opuścicie naszą szkołę, pozytywnie zdanego egzaminu dojrzałości i spełnienia upragnionych marzeń. Pamiętajcie: Chcieć to móc!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!