Rozpoczęła się budowa boiska

 GaleriaStarostwo Powiatowe w Jarocinie, jako jeden ze 112 beneficjentów z całej Polski, otrzymało dofinansowanie w wysokości 200 tys. zł na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie. Dotację przyznało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Całkowity koszt przedsięwzięcia oszacowano na kwotę 450 tys. zł. Prace obejmować będą budowę boiska o nawierzchni syntetycznej o wymiarach 22m x 44m, na którym mieścić się będą boiska do gry w: piłkę ręczną, piłkę siatkową, tenisa ziemnego i piłkę koszykową. Dodatkowo teren wokół boiska zostanie ogrodzony i utwardzony kostką betonową.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!