Studniówkowe wspomnienia

Zawżdy tak bywało, gdy nam 100 dni nauki zostało, wielce godni Żakowie, biesiadowali na zdrowie. 17 stycznia 2009 roku, wieczorem, w sali RSP w Kotlinie zebrali się nauczyciele, uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie z osobami towarzyszącymi i ich rodzice, aby uczcić fakt zbliżającej się matury.

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który tańczyli maturzyści. Polonez tańczony był w trzech etapach. Jako pierwsi tańczyli maturzyści wraz z dyrektorem i gronem pedagogicznym, następnie maturzyści klas technikum, a na koniec liceum. Dyrektor szkoły - Witold Bierła, oficjalnie rozpoczął Studniówkę, złożył życzenia wspaniałego balu i świetnej zabawy oraz owocnych przygotowań do matury.

Ten bal nie odbyłby się, gdyby nie rodzice, którym za organizację studniówki należą się gorące podziękowania. Niezapomniany klimat wieczoru Studniówkowego to dobry początek przedmaturalnej wędrówki i okazja, by powspominać najweselsze i najtrudniejsze zajęcia w szkole oraz zrelaksować się przed trudami przygotowań maturalnych. Wszyscy uczestnicy balu wyglądali bardzo odświętnie. Buzie uśmiechnięte. Widać było radość.

W imprezie wzięły udział następujące klasy: IV THa, IV THb, IV TM/US, IV TM/E, III LOWa, III LOWb, III TUH, III TUD, a także dyrekcja szkoły, wychowawcy i nauczyciele. Wszystko rozpoczęło się w sobotni wieczór o godz. 18:00. Po przywitaniu wszystkich gości i otwarciu balu przez pana dyrektora Witolda Bierłę, ostatnim, jakże miłym akcentem oficjalnej części studniówki były kwiaty, które maturzyści wręczyli dyrekcji i wychowawcom. Zabawę umilała orkiestra Foster Boys. Podczas całej imprezy poszczególne klasy składały wychowawcom podziękowania za trud włożony w wychowanie i pomoc w trudnych chwilach. Orkiestra była już na swoim miejscu i tylko czekała, aż tancerze wyjdą na parkiet, aż wreszcie wyszli i tańczyli niemal do białego rana - na tym balu, co się będzie pamiętać latami...

Wszyscy bawili się wspaniale. Dzisiaj pozostały nam tylko wspomnienia i niezapomnianych chwil spędzonych wspólnie w tę styczniową sobotnią noc.

Ewa Teodorczyk

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!