Nowy sprzęt w Dwójce

Aż 25 tysięcy złotych na zakup nowoczesnego sprzętu i pomocy dydaktycznych dla jarocińskiej „Dwójki” przeznaczyły wspólnie Rada Rodziców w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Dwójki”. O nowe materiały i pomoce wzbogaciły się m. in. pracownie: geograficzna, elektryczno – elektroniczna, informatyczna, wojskowo – obronna, chemiczna, samochodowa i hotelarska.

Zakupiono m.in. mapy, modele, tablice, filmy edukacyjne, plansze dydaktyczne, silniki elektryczne, mierniki elektryczne, lutownice, podnośniki samochodowe, prasę hydrauliczną. Ponadto w szkole pojawiły się nowe projektory multimedialne, laptopy, odtwarzacze DVD, telewizory LCD. Również szkolne sekcje sportowe otrzymały nowy sprzęt sportowy: oszczepy, kule, piłki i nowe stroje sportowe.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!