II konkurs wiedzy o PKO BP

 W dniu 4 listopada 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się II konkurs wiedzy o PKO BP. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z klas reprezentujących technika oraz liceum ogólnokształcące o przysposobieniu wojskowym. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą nie tylko historyczną, ale również wiedzą dotyczącą kredytów, lokat oraz rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych oferowanych przez bank PKO BP.

Zwycięzcą konkursu została Artur Chojnicki – uczeń liceum ogólnokształcącego o przysposobieniu wojskowym, drugie miejsce zajęła Ewelina Pałczyńska – uczennica technikum hotelarskiego a trzecie miejsce Renata Półrolniczak – również uczennica technikum hotelarskiego. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Fundatorem nagród był bank PKO BP, który wspiera Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Wręczenia nagród dokonał Pan Paweł Jachowski Dyrektor Oddziału Banku w Jarocinie.

Przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu zajęli się nauczyciele przymiotów ekonomicznych Kamila Krzyżanowska i Adam Cyfert.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!