Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dużym sukcesem zakończył się start uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie w corocznym Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody rozgrywano w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul .Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 4 osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych, zdobywając niemal wszystkie czołowe lokaty.

Skład zespołu i zajęte miejsca:

- Norbert Zawisła kl.III TM/E – I miejsce,
- Adrian Kowańdy kl.I G ZSZ - II miejce,
- Kasjan Macinkowski kl.II LOW – IV miesce,
- Kornel Figaniak I LOW – V miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!