Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej

W dniach 30.03 oraz 7 i 8.04 . 2010 roku odbyły się na boisku Jarocin Sport Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny: ZSO, ZSP1, ZSP2.

Pierwszy mecz rozegrały drużyny ZSP1 i ZSP2. Do 10 minuty drugiej połowy utrzymywał się wynik 2:1 dla ZSP2, kolejne akcje ze strony ZSP2 kończyły się bramkami i po 30 minutach jarocińska „Dwójka” prowadziła 8:1.Pod koniec meczu zawodnicy ZSP2 nieco się rozluźnili, uczniowie ZSP 1 strzelili dwie bramki, a ostateczny wynik meczu na 9:3 ustalił Rafał Andrzejczak, strzelając pod koniec meczu swoją ostatnią bramkę. To jak do tej pory było to najwyższe zwycięstwo w turnieju szkół ponadgimnazjalnych drużyny ZSP2.

Kolejne spotkanie odbyło się 7.04 pomiędzy drużynami ZSO a ZSP2. Był to mecz o mistrzostwo powiatu. Stał na bardzo wysokim poziomie, ponieważ spotkały się dwie najlepsze drużyny. Pierwszy gol padł dla ZSP2, piłkarze nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, 2 minuty później ZSO wyrównało i mecz rozpoczął się od nowa. Drużyna ZSP2 podeszła do tego spotkania bardzo skoncentrowana i po 40 min prowadziła już 3:1. Tuż przed przerwą do bramki trafili piłkarze z ZSO. Druga połowa to istny horror w wykonaniu piłkarzy obu stron. Mecz był prowadzony w zawrotnym tempie. 7 minut przed końcem meczu wyrównującą bramkę strzelił zawodnik ZSO. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3 i o mistrzostwie decydować miało spotkanie między ZSO a ZSP1.

8 kwietnia został rozegrany mecz o wszystko. Zmierzyły się drużyny ZSO i ZSP2.

Piłkarze z LO musieli wygrać różnicą 7 bramek. Licealistom ta sztuka się nie udała. Drużyna ZSP 1 w pierwszej połowie zdobyła 3 bramki, a ZSO jedną. Po przerwie zawodnicy ZSO strzelili jeszcze dwie bramki i uzyskując remis, zajęli drugie miejsce.

Drużyna ZSP2 będzie reprezentować powiat jarociński w zawodach rejonowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd