Konkurs recytatorski

Już drugi raz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zmagali się powiatowym konkursie recytatorskim pt. „Jej portret”.

26 marca 2010 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie spotkało się 13 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, by walczyć o pierwsze miejsce. Uczestnicy recytowali jeden utwór poetycki tematycznie związany z tytułem konkursu. Jury oceniało dobór repertuaru, interpretację głosową oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Pierwsze miejsce wywalczyła Kornelia Włodarczyk z Zespołu Szkół Ogólnokształcących recytująca fr. II części Dziadów Adama Mickiewicza.

Drugie miejsce zdobyła również uczennica ZSO – Lidia Mróz, a miejsce trzecie przypadło Patrycji Kwatek z ZSP nr 2 w Jarocinie. Jury przyznało także dwa wyróżnienia – dla Bartosza Stadnika z ZSBP w Tarcach i Katarzyny Szapernej z ZSO.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i upominki.

Patronem i fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!